Pogon Szczecin vs Warta Poznań, wynik spotkania: 1-1

Pogon Szczecin vs Warta Poznań, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Pogon Szczecin i Warta Poznań zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-12-18 14:00 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 19 pomiędzy Pogon Szczecin a Warta Poznań.

Gole strzelali: A. Zreľák 74' 0-1 R. Ivanov K. Triantafyllopoulos 90' 1-1 M. Fornalczyk

Żółte kartki Pogon Szczecin: Paweł Stolarski 54'

Żółte kartki Warta Poznań: Szymon Czyż 80'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Pogon Szczecin stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Stal Mielec natomiast Warta Poznań podejmie Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Radomiak Radom.

Dzisiaj wielu fanów z dużym entuzjazmem śledzi pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Paweł Stolarski Szymon Czyż nieustannie serwują wyborowym entuzjastom futbolu wiele zapierających dech w piersiach emocji. Natrafiamy na widowiskowe asysty oraz bramki, nieczyste sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Interesujące potyczki między piłkarzami z ligi są bardzo zagorzałe, nie często bywa, że są to spotkania statyczne. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Pogon Szczecin i Warta Poznań jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.