Mecz Warta Poznań vs Slask Wroclaw, wynik 2-1

Dnia 2021-12-13 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań i Slask Wroclaw.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Warta Poznań a Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: A. Zreľák 25' 1-0 K. Matuszewski 53' 2-0 A. Zreľák S. Lewkot 80' 2-1 Víctor García

Żółte kartki Warta Poznań: Konrad Matuszewski 58' Łukasz Trałka 68' Mateusz Czyżycki 85' Jan Grzesik 90' Aleks Ławniczak 90'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Wojciech Golla 4'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia spotkania - Tomasz Wajda, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Warta Poznań stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Radomiak Radom natomiast Slask Wroclaw podejmie Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Piast Gliwice.

Mnóstwo fanów śledzi poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Mocne zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Konrad Matuszewski Wojciech Golla raz za razem zagwarantowały fantastycznym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bardzo zażarte, bardzo rzadko bywa, iż mecze męczą. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, idealne asysty i sytuacje podbramkowe dodające pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Warta Poznań i Slask Wroclaw oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.