Warta Poznań - Górnik Łęczna, wynik meczu - 1-1

Warta Poznań - Górnik Łęczna, wynik końcowy 1-1. W dniu 2022-02-06 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 20 pomiędzy Warta Poznań a Górnik Łęczna.

Pierwsza część spotkania między Warta Poznań a Górnik Łęczna zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: Bartosz Śpiączka 57' 0-1 Jason Lokilo Adrian Lis 90' 1-1 Łukasz Trałka

Żółte kartki Warta Poznań: Jedrzej Grobelny -5' Łukasz Trałka 38'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Bartosz Śpiączka 5' Daniel Dziwniel 23'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był Sebastian Krasny, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Warta Poznań zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Jagiellonia a Górnik Łęczna podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Stal Mielec.

Bardzo często oddani kibice śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Jedrzej Grobelny Bartosz Śpiączka systematycznie sprawiają pierwszorzędnym kibicom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Zmagania między piłkarzami ligowymi bywają niezwykle zajadłe, nie często zdarza się, że spotkania przynudzają. Regularnie zdarzają się zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Warta Poznań i Górnik Łęczna oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.