Jagiellonia - Warta Poznań, wynik spotkania 1-1

Dnia 2022-02-27 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Jagiellonia i Warta Poznań.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Jagiellonia oraz Warta Poznań wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Frank Castañeda 63' 0-1 Tomas Prikryl 65' 1-1 Karol Struski

Żółte kartki Jagiellonia: Zlatan Alomerović 42' Karol Struski 73'

Żółte kartki Warta Poznań: Michał Kopczyński 23' Mateusz Kupczak 37' Jan Grzesik 69'

Czerwone kartki Jagiellonia: Bogdan Țîru 24'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Jagiellonia stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Lech Poznan. Kolejno natomiast Warta Poznań z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Zaglebie Lubin.

Dzisiaj oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Zlatan Alomerović Michał Kopczyński wielokrotnie zagwarantowały fantastycznym miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące zmagania pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to mecze usypiające. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich orazprzeglądać spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich zespołów jak Jagiellonia oraz Warta Poznań z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.