Spotkanie pomiędzy Warta Poznań i Gornik Zabrze zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Stadion Groclinu Dyskobolii dnia 2022-03-12 14:00

Warta Poznań kontra Gornik Zabrze 2-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Warta Poznań oraz Gornik Zabrze zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-03-12 14:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Warta Poznań i Gornik Zabrze.

Gole strzelali: Ł. Trałka 15' 1-0 K. Kubica 31' 1-1 E. Janža F. Castañeda 63' 2-1 J. Kiełb

Żółte kartki Warta Poznań:

Żółte kartki Gornik Zabrze: Alasana Manneh 35' Przemyslaw Wiśniewski 67' Dariusz Stalmach 85'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter meczu - Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Warta Poznań stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Cracovia Krakow natomiast Gornik Zabrze z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Wisla Krakow.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani futbolu śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. Alasana Manneh częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi są niezwykle zajadłe, nie często zdarza się, iż są to potyczki usypiające. Nieustannie obserwujemy brutalne faule zakończone bardzo często czerwoną kartką, niezwykłe asysty oraz gole, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. To też warto śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Warta Poznań oraz Gornik Zabrze w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.