Mecz Warta Poznań kontra Cracovia Krakow zakończony wynikiem 1-0

W dniu 2022-04-10 10:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Warta Poznań a Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania między Warta Poznań oraz Cracovia Krakow wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: Adam Zreľák 61' 1-0 Rivaldinho 85' 1-1

Żółte kartki Warta Poznań: Michał Kopczyński 4' Mateusz Kupczak 54' Jedrzej Grobelny 83' Michał Jakóbowski 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Warta Poznań stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Wisla Krakow.

Coraz częściej liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Michał Kopczyński niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtą kartką, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite walki między graczami z ligi są bardzo zaciekłe, rzadko bywa koniec końców, że spotkania nie są interesujące. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Warta Poznań oraz Cracovia Krakow oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.