Lechia Gdansk - Warta Poznań, wynik spotkania: 2-0

Dnia 2022-04-23 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Energa Gdansk rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk i Warta Poznań.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lechia Gdansk oraz Warta Poznań wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: Flávio Paixão 5' 1-0 B. Diabate Flávio Paixão 17' 2-0

Żółte kartki Lechia Gdansk: David Stec 55' Kacper Sezonienko 64' Egzon Kryeziu 88'

Żółte kartki Warta Poznań: Jayson Papeau 45' Mateusz Kupczak 60' Daniel Szelągowski 85' Michał Jakóbowski 87'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny arbiter meczu to Bartosz Frankowski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Lechia Gdansk zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Warta Poznań podejmie Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Lech Poznan.

Oddani fani z dużym zapałem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły i zawodnicy jak David Stec Jayson Papeau niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym kibicom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Stale natrafiamy na bezlitosne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, zapadające w pamięć bramki oraz asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy drużynami są bardzo nieustępliwe, rzadko okazuje się, że zmagania nas nudzą. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Lechia Gdansk oraz Warta Poznań oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Energa Gdansk.