Spotkanie pomiędzy Wisla Plock oraz Warta Poznań na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego dnia 2022-05-07 13:00 - wynik 0-3

W dniu 2022-05-07 13:00 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock oraz Warta Poznań.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wisla Plock a Warta Poznań zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

 

Gole strzelali: M. Szczepański 37' 0-1 M. Kupczak 83' 0-2 F. Castañeda 85' 0-3

Żółte kartki Wisla Plock: Filip Lesniak 82'

Żółte kartki Warta Poznań: Frank Castañeda 86' Mateusz Kupczak 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny arbiter spotkania to Damian Kos, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Wisla Plock zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Lech Poznan. Kolejno natomiast Warta Poznań zmierzy się z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą ciekawe poczynania ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Filip Lesniak Frank Castañeda systematycznie zapewniają kapitalnym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Często obserwujemy spektakularne asysty i bramki, nieczyste sytuacje na faul zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami okazują się zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to widowiska mało interesujące. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich iprzeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Wisla Plock i Warta Poznań z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.