Mecz pomiędzy Warta Poznań oraz Wisla Plock dnia 2022-07-22 16:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii: wynik końcowy 0-4

Warta Poznań - Wisla Plock 0-4.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Warta Poznań i Wisla Plock zakończyła się wynikiem 0-3. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-4.

Dnia 2022-07-22 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki - 2 pomiędzy Warta Poznań a Wisla Plock.

Gole strzelali: R. Wolski 14' 0-1 K. Vallo R. Wolski 21' 0-2 Davo Davo 44' 0-3 K. Vallo Davo 47' 0-4 Ł. Sekulski

Żółte kartki Warta Poznań: Milan Corryn 5'

Żółte kartki Wisla Plock: Piotr Tomasik 29'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny arbiter spotkania - Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Warta Poznań zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast Wisla Plock podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Pogon Szczecin.

W dzisiejszych czasach oddani fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Złożone z zdolnych obrońców/napastników piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Milan Corryn Piotr Tomasik nieustannie sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy spektakularne gole czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które gwarantują wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się nader zażarte, nie często okazuje się, że są to widowiska nudne. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Warta Poznań i Wisla Plock jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.