Spotkanie Cracovia Krakow kontra Warta Poznań dnia 2022-08-28 10:30 na obiekcie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego - wynik 0-2

Cracovia Krakow kontra Warta Poznań wynik 0-2. Dnia 2022-08-28 10:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Cracovia Krakow i Warta Poznań.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Cracovia Krakow i Warta Poznań wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: Adam Zreľák 87' 0-1 Mateusz Kupczak Dawid Szymonowicz 90' 0-2

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michal Siplak 10' Jakub Jugas 90'

Żółte kartki Warta Poznań: Miłosz Szczepański 45' Mateusz Kupczak 77'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Cracovia Krakow stawi czoła Łagów, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Warta Poznań podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Zaglebie Lubin.

Coraz częściej zauważamy, że wielu kibiców z entuzjazmem śledzi ekscytujące starcia w lidze Ekstraklasa. Mocne zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. Michal Siplak Miłosz Szczepański wielokrotnie zaserwowały kapitalnym fanom mnóstwo emocji. Wielokrotnie obserwujemy zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają bardzo zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, że spotkania nas nudzą. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich zespołów jak Cracovia Krakow i Warta Poznań z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.