Slask Wroclaw - Warta Poznań, wynik meczu: 0-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Slask Wroclaw oraz Warta Poznań wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-10-03 17:00 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Slask Wroclaw a Warta Poznań.

Gole strzelali: E. Destan 10' 0-1 M. Corryn 90' 0-2

Żółte kartki Slask Wroclaw:

Żółte kartki Warta Poznań: Mateusz Kupczak 28' Adrian Lis 83'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia meczu - Lukasz Szczech, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Slask Wroclaw zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Jagiellonia a Warta Poznań zmierzy się z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Gornik Zabrze.

Wielu fanów piłki nożnej z zaangażowaniem śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Mateusz Kupczak nierzadko zagwarantowały własnym stałym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Regularnie natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem, efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami zdarzają się zażarte, nie często bywa, że mecze nie są interesujące. Dlatego więc warto oglądać mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Slask Wroclaw oraz Warta Poznań jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Tarczyński Arena.