Warta Poznań kontra ŁKS Łódź, wynik końcowy 0-1

Warta Poznań - ŁKS Łódź, wynik meczu 0-1

W dniu 11 marca 2024 roku na Stadionie Respect Energy w ramach 24. kolejki Ekstraklasy drużyna Warty Poznań podejmowała ekipę ŁKS Łódź. Mecz ten zakończył się minimalnym zwycięstwem gości 1-0 po zaciętej rywalizacji, która trwała już tydzień temu. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to ŁKS Łódź wyszedł zwycięsko, zdobywając decydującego gola.

Mecz pomiędzy Lech Poznan kontra Warta Poznań, wynik 2-0

Dnia 2024-03-15 19:30 na stadionie Enea Stadion odbył się mecz pomiędzy Lech Poznan i Warta Poznań: 2-0

W ostatnim spotkaniu Ekstraklasy, które odbyło się 15 marca br., drużyna Lech Poznań podejmowała na własnym boisku ekipę Warty Poznań. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0, którzy trafili po przerwie, zdobywając cenne trzy punkty. Enea Stadion był miejscem, gdzie rozegrała się ta emocjonująca konfrontacja w 25. kolejce ligowej rywalizacji.

Cracovia Krakow kontra Warta Poznań 0-1

Na obiekcie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego dnia 2024-03-01 17:00 odbył się mecz pomiędzy Cracovia Krakow i Warta Poznań - 0-1

W dniu 1 marca 2024 roku na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Cracovii Kraków oraz Warty Poznań. Po zaciętej rywalizacji to goście z Poznania wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Mecz ten odbył się w ramach 23. kolejki Ekstraklasy, a wynik na przerwę nie wskazał na to, że ostatecznie to Warta zdobędzie pełną pulę punktów.

Mecz pomiędzy Warta Poznań - Radomiak Radom 0-0

Dnia 2024-02-26 18:00 na obiekcie Stadion Respect Energy odbyło się spotkanie między Warta Poznań oraz Radomiak Radom: wynik końcowy 0-0

W ostatnim spotkaniu 22. kolejki Ekstraklasy drużyny Warty Poznań i Radomiaka Radom nie zdołały rozstrzygnąć emocjonującego pojedynku na swoją korzyść. Mecz zakończył się remisem 0-0, a widzowie na Stadionie Respect Energy nie mieli okazji cieszyć się z goli. Spotkanie miało miejsce dokładnie tydzień temu, 26 lutego o godzinie 18:00, a obie ekipy pozostały bezbramkowe zarówno na przerwę, jak i po końcowym gwizdku sędziego.

Ruch Chorzów vs Warta Poznań 0-0

Na stadionie Stadion Miejski w Chorzowie miało miejsce spotkanie Ruch Chorzów vs Warta Poznań zakończone wynikiem 0-0

W najnowszym starciu ligowym drużyna Ruchu Chorzów podejmowała na własnym stadionie ekipę Warty Poznań. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0-0, w starciu dwóch równorzędnych zespołów. Spotkanie odbyło się 2 dni temu, dokładnie 17 lutego o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim w Chorzowie, w ramach 21. kolejki Ekstraklasy.

Mecz pomiędzy Warta Poznań kontra Raków Częstochowa, wynik końcowy 2-1

Spotkanie Warta Poznań kontra Raków Częstochowa zakończone wynikiem 2-1

Warta Poznań podejmowała Raków Częstochowa w meczu 20. kolejki Ekstraklasy rozegranym na Stadionie Respect Energy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy, którzy utrzymali prowadzenie od pierwszej połowy. Mecz odbył się dokładnie dzień wcześniej o godzinie 11:30, pozostawiając kibiców z wrażeniem emocjonujących zmagań na boisku.

Mecz pomiędzy Gornik Zabrze kontra Warta Poznań, wynik końcowy 3-0

Spotkanie Gornik Zabrze - Warta Poznań zakończone wynikiem 3-0

W sobotni wieczór na Stadionie im. Ernesta Pohla odbył się mecz pomiędzy drużynami Gornik Zabrze i Warta Poznań. Gornik Zabrze zdominował to spotkanie, pokonując rywali 3-0. Wynik na przerwę to 1-0, a bramki padły w drugiej połowie. Mecz, który odbył się 15 grudnia 2023 roku o godzinie 17:00, wpisał się w kolejkę 19. Ekstraklasy.

Pogon Szczecin kontra Warta Poznań 3-3

Mecz Pogon Szczecin - Warta Poznań, wynik końcowy 3-3

Mecz pomiędzy drużynami Pogon Szczecin oraz Warta Poznań zakończył się remisem 3-3 w ramach 18. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1 na korzyść Warty Poznań. Pełne emocji starcie miało miejsce 8 grudnia 2023 roku o godzinie 19:30.

Mecz Warta Poznań vs Jagiellonia, wynik 1-2

Spotkanie pomiędzy Warta Poznań i Jagiellonia dnia 2023-12-01 17:00 - wynik 1-2

W meczu Ekstraklasy pomiędzy drużynami Warta Poznań a Jagiellonia padł wynik 1-2. Po zaciętym starciu na Stadionie Respect Energy, to goście z Białegostoku wyszli zwycięsko, odnosząc cenne zwycięstwo na wyjeździe. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, jednak ostatecznie to drużyna Jagiellonii wygrała to spotkanie.

Legia Warszawa vs Warta Poznań, wynik końcowy 2-2

Mecz Legia Warszawa vs Warta Poznań, wynik 2-2

W miniony piątek na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Legia Warszawa i Warta Poznań. Po pełnym emocji starciu, ostateczny rezultat to remis 2-2, pomimo prowadzenia Warty Poznań na przerwę 1-2. Spotkanie odbyło się w ramach 16. kolejki Ekstraklasy, przyciągając liczne grono kibiców.