Spotkanie Warta Poznań vs Pogon Szczecin, wynik 1-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy Warta Poznań i Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-08-07 13:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań oraz Pogon Szczecin.

Gole strzelali: Kamil Grosicki 22' 0-1 Sebastian Kowalczyk Robert Ivanov 25' 0-2 Adam Zreľák 47' 1-2 Maciej Żurawski

Żółte kartki Warta Poznań: Dimitrios Stavropoulos 71' Adam Zreľák 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Konstantinos Triantafyllopoulos 29' Mateusz Łęgowski 35' Vahan Bichakhchyan 89'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Warta Poznań zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Pogon Szczecin z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Zaglebie Lubin.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani futbolu śledzą ciekawe starcia w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Dimitrios Stavropoulos Konstantinos Triantafyllopoulos wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się nieczyste faule, wyjątkowe bramki i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite walki pomiędzy graczami bywają zażarte, nie często bywa, iż są to zmagania drętwe. Z tego powodu warto oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Warta Poznań i Pogon Szczecin jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.