Mecz pomiędzy Warta Poznań oraz Nieciecza dnia 2021-09-11 10:30 - 0-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Warta Poznań i Nieciecza zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2021-09-11 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7 pomiędzy Warta Poznań a Nieciecza.

Gole strzelali:

Żółte kartki Warta Poznań: A. Zrelak 90'

Żółte kartki Nieciecza: N. Tekijaski 65' M. Zeman 90'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter spotkania to S. Krasny. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Warta Poznań stanie naprzeciw Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Olimpia Grudziądz oraz Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Nieciecza zmierzy się z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Gornik Zabrze.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą interesujące starcia ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak A. Zrelak N. Tekijaski nieustannie sprawiają własnym stałym sympatykom wiele emocji. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami ligowymi są nieustępliwe, nie często zdarza się, że widowiska nudzą. Ustawicznie obserwujemy idealnie wyliczone gole i asysty, brutalne faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Z tego względu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Warta Poznań i Nieciecza w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.