Mecz między Gornik Zabrze i Warta Poznań zakończony wynikiem 1-0 na obiekcie Arena Zabrze dnia 2021-09-19 13:00

Dnia 2021-09-19 13:00 na stadionie Arena Zabrze odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Gornik Zabrze a Warta Poznań.

Pierwsza część spotkania między Gornik Zabrze a Warta Poznań zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: J. Jimenez 38' 1-0 B. Nowak

Żółte kartki Gornik Zabrze: R. Janicki 26'

Żółte kartki Warta Poznań: J. Papeau 22'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny arbiter spotkania - P. Raczkowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Gornik Zabrze stawi czoła Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Raków Częstochowa natomiast Warta Poznań podejmie Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Grudziądz i Raków Częstochowa.

Liczna grupa fanów z dużym entuzjazmem śledzi bardzo ciekawe potyczki ligi Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak R. Janicki J. Papeau nierzadko zaserwowały swoim stałym entuzjastom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Bardzo często zdarzają się bezlitosne faule, wyjątkowe gole i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki między zawodnikami okazują się zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to widowiska statyczne. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Gornik Zabrze oraz Warta Poznań oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Arena Zabrze.