Spotkanie Piast Gliwice kontra Warta Poznań, wynik końcowy 0-1

Dnia 2021-11-06 11:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Piast Gliwice i Warta Poznań.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Piast Gliwice oraz Warta Poznań wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: A. Zreľák 78' 0-1 S. Czyż

Żółte kartki Piast Gliwice: Martin Konczkowski 90'

Żółte kartki Warta Poznań: Adam Zreľák 45' Łukasz Trałka 71'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia meczu to Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Piast Gliwice stawi czoła Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Warta Poznań podejmie Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Wisla Krakow.

Fani z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące potyczki ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak Martin Konczkowski Adam Zreľák raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonej kartki, książkowe asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Interesujące walki pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż mecze nas nudzą. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Piast Gliwice oraz Warta Poznań jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.