Dnia 2021-09-25 15:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii miał miejsce mecz między Warta Poznań i Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 0-2

Warta Poznań - Zaglebie Lubin, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza połowa meczu między Warta Poznań a Zaglebie Lubin zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2021-09-25 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 9. Zmierzyły się Warta Poznań i Zaglebie Lubin.

Gole strzelali: Mateusz Kupczak 41' 1-0 Tomáš Zajíc 45' 1-1 Erik Daniel Patryk Szysz 66' 1-2 Filip Starzyński

Żółte kartki Warta Poznań: Konrad Matuszewski 31' Jayson Papeau 72'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Mateusz Bartolewski 13' Saša Balić 90'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był B. Frankowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Warta Poznań stanie naprzeciw Olimpia Grudziądz, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Cracovia Krakow natomiast Zaglebie Lubin podejmie Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Cracovia Krakow.

Dzisiaj oddani kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Konrad Matuszewski Mateusz Bartolewski nieustannie gwarantują wspaniałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się przepiękne asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Wspaniałe walki między zawodnikami z ligi bywają nader bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż potyczki nas nudzą. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Warta Poznań oraz Zaglebie Lubin oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.