Mecz pomiędzy Warta Poznań i Widzew Łódź zakończony wynikiem 0-1 dnia 2022-08-20 18:00

W dniu 2022-08-20 18:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 6. Zmierzyły się Warta Poznań i Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Warta Poznań a Widzew Łódź wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: P. Lipski 90' 0-1 J. Letniowski

Żółte kartki Warta Poznań: Adam Zreľák 51' Dawid Szymonowicz 67' Michał Kopczyński 78' Jan Grzesik 88'

Żółte kartki Widzew Łódź: Jakub Sypek 42'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Warta Poznań zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Lechia Gdansk a Widzew Łódź z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Lech Poznan.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze jak Adam Zreľák Jakub Sypek nieraz zaserwowały kapitalnym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są nader zagorzałe, nie często zdarza się, że spotkania nie są warte uwagi. Trafiamy na przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania sportowe ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Warta Poznań oraz Widzew Łódź w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.