Warta Poznań - ŁKS Łódź, wynik meczu 0-1

W dniu 11 marca 2024 roku na Stadionie Respect Energy w ramach 24. kolejki Ekstraklasy drużyna Warty Poznań podejmowała ekipę ŁKS Łódź. Mecz ten zakończył się minimalnym zwycięstwem gości 1-0 po zaciętej rywalizacji, która trwała już tydzień temu. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to ŁKS Łódź wyszedł zwycięsko, zdobywając decydującego gola.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej pomiędzy Warta Poznań a ŁKS Łódź

Mecz 24. kolejki Ekstraklasy pomiędzy drużynami Warta Poznań i ŁKS Łódź odbył się na Stadionie Respect Energy o godzinie 18:00. Sędzia główny Marcin Kochanek prowadził spotkanie, które zakończyło się wynikiem 0-1 na korzyść gości.

Pierwsza połowa meczu była pełna walki i wzajemnych starć, jednak żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarzy rywali, przez co wynik do przerwy pozostał 0-0. Atmosfera na stadionie była gorąca, kibice dopingowali swoje drużyny, tworząc niesamowite widowisko.

Druga połowa okazała się być bardziej emocjonująca. W 75. minucie to goście wyszli na prowadzenie po strzale P. Janczukowicza, który wykorzystał podanie R. Durmisi. Warta Poznań ruszyła do odrabiania strat, jednak nie zdołała znaleźć sposobu na pokonanie defensywy ŁKS. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gości 0-1.

Gospodarze mieli kłopoty z dyscypliną na boisku, co potwierdzają żółte kartki dla Bartkowskiego, Mezghraniego oraz Stavropoulosa. Z kolei w drużynie ŁKS Łódź kartonikami ukarany został Durmisi.

Następne mecze dla Warty Poznań to starcia z Zaglebie Lubin, Slaskiem Wroclaw oraz Koroną Kielce. Z kolei ŁKS Łódź zmierzy się z Jagiellonią, Cracovią Kraków oraz Radomiakiem Radom.