Mecz Warta Poznań - Slask Wroclaw, wynik końcowy 3-1

Pierwsza połowa meczu między Warta Poznań a Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2023-04-14 16:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań i Slask Wroclaw.

Gole strzelali: R. Ivanov 3' 0-1 A. Zreľák 11' 1-1 K. Szmyt 29' 2-1 M. Szczepański M. Szczepański 69' 3-1 K. Matuszewski

Żółte kartki Warta Poznań: Maciej Żurawski 54'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patrick Olsen 45' Diogo Verdasca 74' Martin Konczkowski 90' Matías Nahuel 90'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Warta Poznań stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Gornik Zabrze natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Jagiellonia.

Dzisiaj wielu kibiców z entuzjazmem śledzi ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. Maciej Żurawski Patrick Olsen nieustannie serwują pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite walki między piłkarzami ligowymi są zajadłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to widowiska nudne. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, idealnie wyliczone gole i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe popularnej ligi Ekstraklasa. Udział takich lubianych drużyn jak Warta Poznań i Slask Wroclaw w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.