Warta Poznań kontra Radomiak Radom, wynik spotkania 3-1

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Warta Poznań a Radomiak Radom wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2022-02-20 11:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Warta Poznań a Radomiak Radom.

Gole strzelali: Dawid Abramowicz 37' 0-1 Jan Grzesik 47' 1-1 Jayson Papeau Miguel Luís 51' 2-1 Mateusz Kupczak Miguel Luís 53' 3-1

Żółte kartki Warta Poznań: Łukasz Trałka 17'

Żółte kartki Radomiak Radom: Thabo Cele 24' Leândro 90'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Warta Poznań zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Gornik Zabrze natomiast Radomiak Radom zmierzy się z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Slask Wroclaw.

Wielu kibiców śledzi fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak między innymi Łukasz Trałka Thabo Cele często zapewniły fantastycznym kibicom mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są zażarte, nie często okazuje się, iż potyczki przynudzają. Obserwujemy spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa. Warta Poznań oraz Radomiak Radom i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.