Mecz pomiędzy Warta Poznań i Gornik Zabrze na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii dnia 2022-10-23 10:30: końcowy wynik 0-0

Dnia 2022-10-23 10:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Warta Poznań a Gornik Zabrze.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Warta Poznań i Gornik Zabrze wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Warta Poznań: Dimitrios Stavropoulos 68' Michał Kopczyński 71'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Aleksander Paluszek 40' Norbert Wojtuszek 86'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter spotkania - Wojciech Myc, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Warta Poznań stawi czoła Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Stal Mielec a Gornik Zabrze zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Kalisz.

Liczni fani futbolu z entuzjazmem śledzą interesujące starcia w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze jak Dimitrios Stavropoulos Aleksander Paluszek niejednokrotnie zaserwowały własnym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Natrafiamy na nieczyste faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, wyjątkowe asysty i gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają zaciekłe, nie często bywa, że spotkania męczą fana. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Warta Poznań i Gornik Zabrze z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.