Warta Poznań vs Radomiak Radom, wynik spotkania - 1-2

Warta Poznań vs Radomiak Radom zakończony wynikiem 1-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Warta Poznań a Radomiak Radom wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2023-05-15 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 32 pomiędzy Warta Poznań a Radomiak Radom.

Gole strzelali: Luís Machado 23' 0-1 Lisandro Semedo Lisandro Semedo 28' 0-2 S. Savić 53' 1-2 K. Szmyt

Żółte kartki Warta Poznań: Michał Kopczyński 55' Kajetan Szmyt 85' Bartosz Kieliba 90' Maciej Żurawski 90'

Żółte kartki Radomiak Radom: Damian Jakubik 52' Dawid Abramowicz 90' Raphael Rossi 90'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny sędzia meczu - Sebastian Krasny, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Warta Poznań stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Radomiak Radom z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Kibice śledzą fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak przykładowo Michał Kopczyński Damian Jakubik nieprzerwanie gwarantują fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, wyjątkowe bramki i asysty, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, iż mecze nie są warte uwagi. To też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Udział takich drużyn jak Warta Poznań oraz Radomiak Radom z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.