Mecz Gornik Zabrze - Warta Poznań, wynik 2-0

Gornik Zabrze - Warta Poznań, wynik końcowy 2-0. Dnia 2023-05-05 18:30 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 31 pomiędzy Gornik Zabrze a Warta Poznań.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Gornik Zabrze i Warta Poznań zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: D. Rasak 36' 1-0 Ł. Podolski R. Dadok 74' 2-0 Dani Pacheco

Żółte kartki Gornik Zabrze:

Żółte kartki Warta Poznań: Jedrzej Grobelny -5' Dawid Szymonowicz -5' Jan Grzesik 58'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Gornik Zabrze stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Miedz Legnica a Warta Poznań z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Stal Mielec.

Coraz częściej wierni fani futbolu śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Jedrzej Grobelny raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Interesujące potyczki pomiędzy graczami zdarzają się zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, że są to zmagania nie warte uwagi. Ustawicznie natrafiamy na ostre faule, wspaniałe bramki oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego powodu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich i śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Gornik Zabrze i Warta Poznań jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.