Spotkanie Zaglebie Lubin - Warta Poznań zakończone wynikiem 1-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Lubin i Warta Poznań zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-09-24 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Lubin oraz Warta Poznań.

Gole strzelali: Tomasz Makowski 56' 1-0 Serhii Buletsa

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Mateusz Grzybek 44' Mateusz Grzybek 90'

Żółte kartki Warta Poznań: Dimitrios Stavropoulos 77' Dario Vizinger 82'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin: Mateusz Grzybek 90'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia spotkania to Patryk Gryckiewicz, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin stawi czoła Sokół Kleczew, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Piast Gliwice. Kolejno natomiast Warta Poznań podejmie KSZO 1929. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Korona Kielce.

Coraz częściej fani śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak przykładowo Mateusz Grzybek Dimitrios Stavropoulos nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Ustawicznie obserwujemy książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe faule, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, że są to widowiska nużące. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Zaglebie Lubin i Warta Poznań oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.