Warta Poznań kontra Puszcza Niepołomice, wynik spotkania - 0-2

Warta Poznań podejmowała Puszczę Niepołomice w meczu 15. kolejki Ekstraklasy na stadionie Respect Energy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy wynikiem 2-0. Już na przerwę Puszcza miała dwubramkowe prowadzenie, które utrzymała do końca meczu. To była pechowa porażka dla Warty Poznań, która nie zdołała odrobić strat.

Mecz pomiędzy drużynami: Warta Poznań oraz Puszcza Niepołomice

Data i godzina meczu: 10 listopada 2023, godzina 17:00

Liga: Ekstraklasa

Kolejka: 15

Miejsce rozgrywki: Stadion Respect Energy

Relacja ze spotkania

Warta Poznań podejmowała Puszczę Niepołomice na własnym stadionie, jednak wydawało się, że goście mieli zamiar zdominować to spotkanie od samego początku. Już w 14. minucie R. Yakuba wprowadził Puszczę na prowadzenie, wykorzystując świetną asystę A. Crăciuna. Warta nie zdążyła się zregenerować po stracie bramki, gdyż już w 24. minucie A. Crăciun podwyższył prowadzenie dla gości, tym razem przy wydatnej pomocy M. Pięczka.

Warta Poznań próbowała odrobić straty, jednak Puszcza Niepołomice kontrolowała przebieg meczu i skutecznie odbierała przewagę gospodarzom. Kartki żółte zobaczyli zawodnicy obu drużyn, co tylko podgrzewało atmosferę na boisku. Mecz sędziował Marcin Kochanek, który starał się utrzymać dyscyplinę na boisku, co w końcowym rozrachunku okazało się kluczowe dla przebiegu spotkania.

Warta Poznań nie zdołała odwrócić losów meczu, a Puszcza Niepołomice odjeżdża z trzema punktami. Dla Warta Poznań to kolejna porażka, która z pewnością wpłynie na atmosferę w szatni. Następne mecze obu drużyn zapowiadają się interesująco, zobaczymy czy Puszcza utrzyma swoją dobrą formę, a Warta Poznań zdoła się podnieść po tym niedobrym wyniku.