Dnia 2022-11-05 11:30 na obiekcie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie Piast Gliwice kontra Warta Poznań: wynik 0-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Piast Gliwice a Warta Poznań wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-11-05 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice i Warta Poznań.

Gole strzelali: Miguel Luís 31' 0-1 K. Szmyt D. Stavropoulos 80' 0-2 A. Zreľák

Żółte kartki Piast Gliwice: Patryk Dziczek 50' Miguel Muñoz 84'

Żółte kartki Warta Poznań: Dawid Szymonowicz 53'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny arbiter meczu to Krzysztof Jakubik, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Jagiellonia natomiast Warta Poznań z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Wisla Plock.

Liczni fani futbolu śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Patryk Dziczek Dawid Szymonowicz nader często zagwarantowały wspaniałym entuzjastom mnóstwo emocji. Cieszące oko zmagania między graczami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, iż są to widowiska usypiające. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, aby oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Piast Gliwice i Warta Poznań oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.