Na stadionie Stadion Poznań miał miejsce mecz Lech Poznan kontra Korona Kielce zakończony wynikiem 3-2

Dnia 2022-11-06 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Poznań odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan i Korona Kielce.

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznan i Korona Kielce zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-2.

 

Gole strzelali: Mikael Ishak 41' 1-0 João Amaral 47' 2-0 Pedro Rebocho Jakub Łukowski 56' 2-1 Jacek Podgórski 79' 2-2 Filip Szymczak 90' 3-2 Alan Czerwiński

Żółte kartki Lech Poznan: João Amaral 52'

Żółte kartki Korona Kielce: Dalibor Takáč 36' Miłosz Trojak 39' Saša Balić 73' Marcin Szpakowski 89'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny sędzia meczu to Bartosz Frankowski, Poland. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznan stanie naprzeciw Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Korona Kielce zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Cracovia Krakow.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani piłki nożnej śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak João Amaral Dalibor Takáč nierzadko zaserwowały wyśmienitym kibicom wiele niezapomnianych wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki między graczami bywają niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to mecze nie warte uwagi. Wielokrotnie obserwujemy idealne bramki czy asysty, ostre sytuacje na faul gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Dlatego też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Lech Poznan i Korona Kielce w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Poznań.