Spotkanie Warta Poznań vs Raków Częstochowa, wynik 1-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Warta Poznań i Raków Częstochowa wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-01-28 14:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 18 pomiędzy Warta Poznań a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: J. Grzesik 26' 1-0 M. Szczepański S. Svarnas 58' 1-1 Ivi López

Żółte kartki Warta Poznań: Miłosz Szczepański 31' Wiktor Pleśnierowicz 32' Dimitrios Stavropoulos 71' Konrad Matuszewski 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Ivi López 50'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 30'

Główny arbiter spotkania to Lukasz Kuzma, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Warta Poznań stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Raków Częstochowa z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Gornik Zabrze.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice futbolu śledzą ekscytujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych graczy futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak m.in. Miłosz Szczepański Ivi López systematycznie gwarantują wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na bezlitosne faule, przechodzące do historii gole czy asysty, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę zmagania między graczami są bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to potyczki mało interesujące. Zachęcamy, żeby przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Warta Poznań i Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.

Zajrzyj w link i przeczytaj artykuł o zakładach sportowych!