Spotkanie między Warta Poznań i Lechia Gdansk na obiekcie Stadion Groclinu Dyskobolii dnia 2023-03-19 11:30 - 2-0

W dniu 2023-03-19 11:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań i Lechia Gdansk.

Pierwsza połowa meczu między Warta Poznań a Lechia Gdansk zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: Kajetan Szmyt 26' 1-0 Adam Zreľák Stefan Savić 81' 2-0 Maciej Żurawski

Żółte kartki Warta Poznań: Miguel Luís 69' Enis Destan 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Jakub Bartkowski 16' Joel Abu Hanna 90'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny arbiter spotkania - Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Warta Poznań zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Lechia Gdansk podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Pogon Szczecin.

Liczna grupa fanów futbolu z dużym zaangażowaniem śledzi fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak Miguel Luís Jakub Bartkowski raz za razem sprawiają własnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie obserwujemy nieprzepisowe faule, idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Interesujące zmagania między piłkarzami zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się, że widowiska nie są warte uwagi. Zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa. Udział takich znanych zespołów jak Warta Poznań oraz Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.