Warta Poznań - Korona Kielce, wynik meczu 5-1

Po pierwszej połowie meczu między Warta Poznań i Korona Kielce wynik to 3-0. Końcowy wynik meczu to 5-1.

Dnia 2023-02-25 16:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 22. Zmierzyły się Warta Poznań i Korona Kielce.

Gole strzelali: E. Shikavka 8' 1-0 J. Grzesik 31' 2-0 K. Matuszewski M. Szczepański 45' 3-0 J. Grzesik M. Szczepański 60' 4-0 R. Ivanov 73' 5-0 K. Kostorz 90' 5-1 J. Kiełb

Żółte kartki Warta Poznań: Konrad Matuszewski 63'

Żółte kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny arbiter meczu - Daniel Stefanski, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Warta Poznań zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Korona Kielce z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Pogon Szczecin.

Dzisiaj wielu kibiców śledzi ekscytujące poczynania ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak m.in. Konrad Matuszewski nieustannie sprawiają wyborowym entuzjastom wiele wrażeń. Stale obserwujemy zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, ostre sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między piłkarzami są nader zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to mecze mało interesujące. Warto więc przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich, śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Warta Poznań i Korona Kielce z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.