Spotkanie Warta Poznań vs Legia Warszawa, wynik 1-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Warta Poznań a Legia Warszawa wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2023-04-21 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 29. Zmierzyły się Warta Poznań oraz Legia Warszawa.

Gole strzelali: A. Zreľák 67' 1-0 K. Szmyt

Żółte kartki Warta Poznań: Niilo Mäenpää 62' Adrian Lis 90'

Żółte kartki Legia Warszawa: Josué 62' Jurgen Çelhaka 90'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Warta Poznań zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Radomiak Radom. Kolejno natomiast Legia Warszawa z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Pogon Szczecin.

Dzisiaj oddani kibice śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak Niilo Mäenpää Josué stale sprawiają wyborowym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na książkowe gole czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zmagania między piłkarzami z ligi bywają zajadłe, nie często zdarza się, że są to zmagania nie warte uwagi. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych i przeglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Warta Poznań i Legia Warszawa i ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.