Mecz Warta Poznań kontra Ruch Chorzów, wynik 2-2

Dnia 2023-08-14 17:00 na stadionie Stadion Miejski w Grodzisku Wielkopolskim rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Warta Poznań a Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Warta Poznań a Ruch Chorzów wynik to 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: M. Żurawski 16' 1-0 S. Savić T. Swędrowski 21' 1-1 K. Szmyt 45' 2-1 M. Feliks 86' 2-2 M. Bartolewski

Żółte kartki Warta Poznań: Stefan Savić 23' Jakub Kiełb 46' Maciej Żurawski 90'

Żółte kartki Ruch Chorzów: Maciej Sadlok 50' Tomasz Foszmańczyk 80'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był Patryk Gryckiewicz, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Warta Poznań stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Lech Poznan. Kolejno natomiast Ruch Chorzów z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Gornik Zabrze.

Coraz częściej wierni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą interesujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Stefan Savić Maciej Sadlok niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym kibicom wiele pozytywnych przeżyć. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się bardzo zajadłe, rzadko bywa koniec końców, że zmagania męczą kibica. Nieprzerwanie zdarzają się zapadające w pamięć gole i asysty, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Warta Poznań i Ruch Chorzów oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski w Grodzisku Wielkopolskim.