Mecz między Lechia Gdansk i Warta Poznań na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk dnia 2022-09-03 15:30: 0-0

Dnia 2022-09-03 15:30 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Lechia Gdansk a Warta Poznań.

Pierwsza połowa spotkania między Lechia Gdansk i Warta Poznań zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lechia Gdansk: Jarosław Kubicki 40' Maciej Gajos 61'

Żółte kartki Warta Poznań: Robert Ivanov 43'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia spotkania to Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Lechia Gdansk zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Pogon Szczecin natomiast Warta Poznań podejmie Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Slask Wroclaw.

Bardzo często liczna grupa fanów futbolu śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Jarosław Kubicki Robert Ivanov raz za razem zagwarantowały fantastycznym fanom emocje z najwyższej półki. Bardzo często zdarzają się niezwykłe gole oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko potyczki między drużynami futbolowymi bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż są to potyczki statyczne. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Lechia Gdansk i Warta Poznań z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.