Na stadionie Stadion Poznań dnia 2022-09-18 15:30 miał miejsce mecz Warta Poznań - Lech Poznan zakończony wynikiem 0-1

Warta Poznań - Lech Poznan, wynik 0-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Warta Poznań i Lech Poznan zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-09-18 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Poznań odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań i Lech Poznan.

Gole strzelali: Afonso Sousa 53' 0-1 Filip Szymczak

Żółte kartki Warta Poznań: Adam Zreľák 9' Kajetan Szmyt 86' Dimitrios Stavropoulos 90'

Żółte kartki Lech Poznan: Kristoffer Velde 39' Giorgi Tsitaishvili 62'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Warta Poznań zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Jagiellonia natomiast Lech Poznan zmierzy się z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Hapoel Beer Sheva i Radomiak Radom.

Kibice śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe i piłkarze jak Adam Zreľák Kristoffer Velde często serwują swoim kibicom wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zaciekłe, nie często bywa, że spotkania nie są warte uwagi. Obserwujemy niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Warta Poznań i Lech Poznan oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Poznań.