Wisla Krakow kontra Warta Poznań, wynik spotkania 0-1

W dniu 2022-05-21 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34. Zmierzyły się Wisla Krakow i Warta Poznań.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Krakow a Warta Poznań zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: M. Szczepański 29' 0-1 J. Papeau

Żółte kartki Wisla Krakow: Enis Fazlagić 70' Maciej Sadlok 90'

Żółte kartki Warta Poznań: Niilo Mäenpää 27' Jayson Papeau 86'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia spotkania - Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow stawi czoła , następne spotkania z drużynami i natomiast Warta Poznań podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Fani futbolu śledzą ekscytujące potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak Enis Fazlagić Niilo Mäenpää nieustannie zapewniają swoim kibicom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, niezwykłe gole oraz asysty, które gwarantują niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę walki między drużynami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, nie często okazuje się definitywnie, iż spotkania męczą fana. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Wisla Krakow oraz Warta Poznań z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.