Mecz Pogon Szczecin - Warta Poznań, wynik końcowy 3-3

Mecz pomiędzy drużynami Pogon Szczecin oraz Warta Poznań zakończył się remisem 3-3 w ramach 18. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1 na korzyść Warty Poznań. Pełne emocji starcie miało miejsce 8 grudnia 2023 roku o godzinie 19:30.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Pogon Szczecin a Warta Poznań

Wspaniałe emocje na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera

W dniu 8 grudnia 2023 roku odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Pogon Szczecin a Warta Poznań na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera. Mecz zakończył się remisem 3-3, a emocje sięgały zenitu. Publiczność była wniebowzięta po zakończeniu spotkania.

Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał rezultat 0-1 na korzyść gości, jednak po przerwie Gospodarze zdołali odrobić straty i objąć prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się remisem, przy wyniku 3-3.

Sędzią głównym spotkania był Marcin Szczerbowicz z Polski, który zarządzał meczem z należytą starannością.

Mecz pełen niespodzianek i emocji

Pierwsze emocje na stadionie pojawiły się już w 9. minucie, gdy K. Matuszewski z Warty Poznań wpisał się na listę strzelców. Jednak po przerwie to gospodarze zaczęli dominować. M. Fornalczyk wyrównał wynik w 50. minucie, a J. Bartkowski wprowadził Pogon Szczecin na prowadzenie w 61. minucie. Kibice oszaleli, gdy K. Grosicki zdobył trzeciego gola dla Pogoni w 78. minucie.

Jednak goście nie zamierzali się poddawać. D. Stavrópoulos zdobył bramkę dla Warty w 82. minucie, a K. Szmyt ustalił wynik na 3-3 w doliczonym czasie gry.

Emocje sięgały zenitu, a kibice nie mogli oderwać się od wydarzeń na boisku. Mecz był pełen intensywnych akcji, zaskakujących zwrotów akcji i wspaniałych zagrań.

W trakcie meczu Kajetan Szmyt z Warty Poznań otrzymał żółtą kartkę w 51. minucie, a Dimitrios Stavropoulos w 68. minucie. Na razie czerwone kartki nie zostały przyznane żadnemu z zawodników.

Kolejne mecze dla Pogon Szczecin to starcia z Widzew Łódź, Slaskiem Wrocław i Radomiakiem Radom. Natomiast Warta Poznań zawalczy o zwycięstwo w meczach przeciwko Górnikowi Zabrze, Rakowowi Częstochowa i Ruchowi Chorzów.